YAPILMIŞ FAALİYETLER

27-29 Nisan 2017 tarihlerinde Doğu Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde Kuzey Kıbrıs’ta yapılan “Türkiye Üniversiteler Sürekli Eğitim Merkezleri Konseyi (TÜSEM) Genel Kurul Toplantısı’na konuşmacı olarak Merkezimiz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN katılmıştır.

TÜSEM Konseyi 2017-2019 Yürütme Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN seçilmiştir.

22 Nisan – 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında Erasmus+ ile hareketlilik sağlamaya hak kazanan öğrencilere, Çevirmen Neslihan KÖSE tarafından  “İngilizce Kursu”  gerçekleştirildi.

09 Mart 2017 tarihinde Türkiye Üniversiteler Sürekli Eğitim Merkezleri Konseyi (TÜSEM) Yürütme Kurulunun Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığında Ankara’da yapılan Yürütme Kurulu Toplantısına Merkezimiz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN katılmıştır.

28 Şubat-31 Mart tarihleri arasında Uzman Burçin KEF tarafından A2/Pre-intermediate-Genel İngilizce kursu gerçekleştirildi.

2015 Yılı Teklif Çağrısı döneminde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı IPA IV İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı kapsamında hibe desteği sağlanan, Erasmus+Programı Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği “Millenium Classrooms in the Lifelong Learning” projesinin 31 Aralık 2016’da sonlanacak olmasından dolayı proje irtibat kişisi olarak Çevirmen Neslihan KÖSE, 16 Aralık 2016 tarihinde “ Nihai Rapor Toplantısı”na katılmıştır.

02 Aralık 2016 tarihinde Mühendislik Fakültesi öğrencilerine yönelik Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

01 Aralık 2016 tarihinde İnşaat Mühendisliği Bölümüne (Bölüm Başkanı ve Akademik Personeller için) Yönelik Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

30 Kasım 2016 tarihinde Çevre Mühendisliği Bölümüne (Bölüm Başkanı ve Akademik Personeller için) Yönelik Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

29 Kasım 2016 tarihinde Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümüne (Bölüm Başkanı ve Akademik Personeller için) Yönelik Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

28 Kasım 2016 tarihinde Makine Mühendisliği Bölümüne (Bölüm Başkanı ve Akademik Personeller için) Yönelik Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

09 Kasım 2016 tarihinde İslami İlimler Fakültesi Akademik personeline yönelik “Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

09 Kasım 2016 tarihinde İslami İlimler Fakültesi öğrencilerine yönelik “Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” bilgilendirme amaçlı konulu seminer gerçekleştirildi.

21-22 Ekim 2016 tarihleri arasında Atılım Üniversitesi ev sahipliğinde UNISED ile birlikte Ankara’da yapılan “Türkiye Üniversiteler Sürekli Eğitim Merkezleri Konseyi (TUSEM) Sonbahar Toplantısı’na 21 Ekim 2016 tarihinde Merkezimiz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN katılmıştır.

 

22 Ekim-25 Şubat 2016 tarihinde Okutman Koray TİRYAKİ tarafından gerçekleştirilmekte olan Genel İngilizce kursu devam etmektedir.

18 Ekim -22 Aralık 2016 tarihleri arasında Uzman Burçin KEF tarafından Genel İngilizce Kursu gerçekleştirildi.

Öğrenme Şenliği Etkinlikleri kapsamında Merkezimizin faaliyetlerini tanıtıcı stand yapılmıştır. Ayrıca etkinlik kapsamında standı ziyaret eden vatandaşlara finansal okuryazarlık ve internet okuryazarlığı eğitimi verilmiştir.

2015 yılı Teklif Çağrısı döneminde Erasmus+KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği çerçevesinde 2015-1-TR01-KA104-017332 numaralı ve Millenium Classrooms in the Lifelong Learning başlıklı projemizin ikinci hareketliliğine Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve bünyesinde çalışan altı eğitmenle 11-15 Temmuz tarihleri arasında Malta’da yapılan eğitime katılmıştır.

11-12 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN, Türkiye Sürekli Eğitim Merkezleri Konseyi (TÜSEM) Universities Association for Lifelong Learning (UALL) ve Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi İşbirliğinde İzmir’de yapılan “Bilgiye Dayalı Bölgesel Kalkınma Çalıştayı’na katılmıştır.

2015 yılı Teklif Çağrısı döneminde Erasmus+KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği çerçevesinde 2015-1-TR01-KA104-017332 numaralı ve Millenium Classrooms in the Lifelong Learning başlıklı projemizin ilk hareketliliğine Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde çalışan yedi eğitmen Roma’da yapılan eğitime katılmıştır

 

7 Mart-16 Haziran 2016 tarihleri arasında Uzman Burçin KEF tarafından A1.2/Elementary-Genel İngilizce kursu gerçekleştirildi.

13-15 Ocak 2016 tarihleri arasında Merkezimiz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Emine ARSLAN KILIÇOĞLU, Mersin Üniversitesi tarafından yürütülen  “Türkiye Çoçuk Üniversiteleri Çalıştayı’na katılmıştır.

2015 Yılı Teklif Çağrısı döneminde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı IPA IV İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı kapsamında hibe desteği sağlanan Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği kapsamında kabul edilen “Millenium Classrooms in the Lifelong Learning” projenin yürütülmesi hakkında 12 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nda bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.  Toplantıya Çevirmen Neslihan KÖSE katılmıştır.

2015 yılı Teklif Çağrısı döneminde Erasmus+ KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği çerçevesinde 2015-1-TR01-KA104-017332 numaralı ve “Millenium Classrooms in the Lifelong Learning” başlıklı projemiz kabul edilmiştir.

 

27 Kasım 2015-30 Kasım 2015 tarihlerinde İslami İlimler Fakültesi öğrencilerine ve İslami İlimler Fakültesi İdari ve Akademik personele “Bologna Süreci ve Program Geliştirmeye İlişkin” konulu seminer gerçekleştirildi.

 

9-10 Ekim 2015 tarihleri    arasında Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenmiş olan “TÜSEM Konseyi Sonbahar  Toplantısı” na Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN ile Öğr. Gör. Emine ARSLAN KILIÇOĞLU katılmışlardır.

3 Haziran 2015 tarihinde Boğaziçi Üniversitesinde (İstanbul’da) yapılmış olan         “TÜSEM Genel Kurul Toplantısına” Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN katılmıştır.

20 Mayıs 2015 tarihinde Bartın Valiliği Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi  (Proje Destek Ofisi ile BÜNSEM’in beraber düzenlediği ve Bartın Valiliği Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Cevdet DURAN ile BÜNSEM Müdürü Yrd.Doç.Dr. Hüseyin KAYGIN’ın konuşmacı olarak katıldığı “Erasmus+Gençlik Projeleri” konulu seminer Bartın Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

7 Mayıs 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Meslek Yüksekokulları ve İstihdam” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Metin TUNAY katıldı.

 

30 Nisan 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Osmanlıdan Günümüze Medeniyetimizin İzleri” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi Sanat Tarihi Türk İslam Sanat Tarihi Bölüm Başkanı BUZEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. İbrahim YILDIRIM katıldı.

 

23 Nisan 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Yaşam Boyu Eğitimde Kadınlar” konusunda konuşmacılar olarak Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gülsün ŞAHAN, Avukat Nilgün SABAN ve Hülya AKTAŞ katıldı.

 

20 Nisan 2015-28 Nisan 2015 tarihleri arasında Erasmus İngilizce Konuşma Kursu gerçekleştirildi.

 

16 Nisan 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Peyzaj Mimarlığı ve Bartın” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mustafa ARTAR katıldı.

 

9 Nisan 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “İşletmeler ve Hayat” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yaşar AKÇA katıldı.

 

2 Nisan 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Fıkıh ve Hayat” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. M. Abdülmecit KARAASLAN katıldı.

 

26 Mart 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Obezite” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Hanifi DÜLGER katıldı.

 

21 Mart 2015-30 Mayıs 2015 tarihleri arasında Auto CAD kurs programı gerçekleştirildi.

 

20 Mart 2015-26 Haziran 2015 tarihleri arasında Merkezimiz tarafından “İşaret Dili Tercümanlığı” kursu ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

 

19 Mart 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Hayat Boyu Öğrenme ve Aile Eğitimi” konusunda konuşmacılar olarak Bartın Üniversitesi BÜNSEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İzleme Değerlendirme Daire Başkanlığı Personeli Dr. Serap KARABACAK katıldı.

 

12 Mart 2015 tarihinde Bartın TV Hayatın İçinden programına “Sınav Kaygısı” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sinem TARHAN katıldı.

 

Merkezimiz bünyesinde 10 Mart 2015-13 Nisan 2015 tarihleri arasında YDS-1 (İngilizce Temel Düzey) kursu gerçekleştirildi.

 

5 Mart 2015 tarihinde, Bartın TV Hayatın İçinden programına “Kardeş Kıskançlığı” konusunda konuşmacı olarak Bartın Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişim Uzmanı Öğr. Gör. Emine ARSLAN KILIÇOĞLU katıldı.

 

26 Aralık 2014 tarihinde, Merkezimiz Araştırma ve Projeler Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Özge GÜN Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından Ankara’da Başkanlık binasında gerçekleştirilen  “2015 Teklif Çağrısı Döneminde Yetişkin Eğitimi Programı kapsamında sunulan projelerde sektörel paydaşların katılımını artırmak için yetişkin eğitimi alanında eğitim veren kurumlara yönelik (Halk Eğitim Merkezleri ve doğrudan yetişkin eğitimi sağlayan kurumlar) Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Veren Kurumlara Yönelik Bilgilendirme Toplantısı”na katılmıştır.

16 Aralık 2014 tarihinde, Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN ve Projeler Sorumlusu Çevirmen Neslihan KÖSE Avusturya Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı Ankara Ofisinin sürekli eğitim alanında hizmet sunan ve işbirliği yapmak isteyen Avusturyalı şirketleri tanıtmak amacıyla Ankara JW Marriott otelde gerçekleştirdiği organizasyona katılmışlardır.

2-7 Kasım 2014 tarihleri arasında, Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN, Valiliklerde AB İşleri için Kapasite Oluşturulması Projesi kapsamında dördüncüsü düzenlenen “Brüksel Çalışma Ziyareti”ne katılmıştır.

24-25 Ekim 2014 tarihleri arasında, Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necati HIRÇA, Karabük Üniversitesinde düzenlenen “TÜSEM Konseyi Sonbahar Toplantısı”na katılmışlardır.

14 Ekim 2014 tarihinde, Merkezimizin yeni dönem kurslarının tanıtımı Üniversitemiz Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Tanıtım Toplantısı” ile yapılmıştır.

22 Eylül 2014 tarihinde, Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAYGIN Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi tarafından “Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi-II Hibe Programı Bilgilendirme Günleri” nin Ankara programına katılmıştır.

23-26 Haziran 2013 tarihleri arasında, 2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı projesi kapsamında altıncı ve son toplantıya ev sahipliği yapılmıştır.(VI. Etkinlik)

08 Mayıs 2013-01 Haziran 2013 tarihleri arasında, Merkezimizde Programlar Sorumluları olarak görev yapan Okt. Zafer TAKIR ile Okt. Koray TİRYAKİ, Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) / Grundtvig Programı Hizmet İçi Eğitim Faaliyeti kapsamında, İtalya’ nın  Floransa şehrinde düzenlenen, “IT-2013-911-005” referans numaralı hizmet içi eğitim faaliyetine katılmışlardır.

12-13 Nisan 2013 tarihleri arasında, Merkezimiz Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul ERDOĞMUŞ, Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ev sahipliğinde, Erzurum’ da, Türkiye Üniversiteler Sürekli Eğitim Merkezleri Konseyi toplantısına katılmıştır.

09-14 Nisan 2013 tarihleri arasında, 2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı kapsamında BÜNSEM öğretim elemanları ve kursiyerleri İspanya’nın Cuenca şehrindeki 5. proje etkinliklerine katılmıştır. (V. Etkinlik)

11-15 Şubat 2013 tarihleri arasında, Merkez Müdür Vekili Okt. Dr. Hüseyin KAYGIN Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Teknik Destek Programı kapsamında Bartın Valiliği AB Proje Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen “Bartın İçin Hibe Projeleri Eğitimi” ne katılmıştır.

15 Ocak 2013 tarihleri arasında; Merkez Müdür Vekili Okt. Dr. Hüseyin KAYGIN, Merkez Yönetim Kurulu üyesi Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul ERDOĞMUŞ ile Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Necati HIRÇA, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı bünyesinde “Sektörel Yatırım Alanlarında Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı” bilgilendirme günlerinin Ankara programına katılmışlardır.

21-24 Kasım 2012 tarihleri arasında; 2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı kapsamında BÜNSEM öğretim elemanları ve kursiyerleri Polonya’ nın Crosno şehrindeki 4. proje etkinliklerine katılmıştır. (IV. Etkinlik)

29 Ekim 2012-09 Kasım 2012 tarihleri arasında; Merkezimizde düzenlenen İngilizce kurslarında görev yapan Okt. Süheyda BASIÇ ile Merkezimizde Araştırma ve Projeler Sorumlusu olarak görev yapan Okt. Nurcan TOPAL, Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) / Grundtvig Programı Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti kapsamında, Birleşik Krallık’ ın Exeter şehrinde, düzenlenen “UK-2010-1166-002” referans numaralı hizmetiçi eğitim faaliyetine katılmıştır.

12 Eylül 2012 tarihinde, Müdür Vekili Okt. Dr. Hüseyin KAYGIN ile Araştırma ve Projeler Sorumlusu Çevirmen Neslihan KÖSE, Eğitim ve Gençlik Çalışmaları Enstitüsü Derneği’ nin Yaşar Üniversitesi Avrupa Birliği Merkezi ev sahipliğinde, İzmir’ de, düzenlediği “Grundtvig International Network of Course Organisers (GINCO)” isimli Grundtvig Network projesinin faaliyetleri kapsamında başarılı Grundtvig Hizmetiçi Eğitim (GRU IST) kursları düzenlemek için önerilerin ve deneyimlerin paylaşılacağı seminere katılmıştır.

08-14 Temmuz 2012 tarihleri arasında; Araştırma ve Projeler Sorumlusu Çevirmen Neslihan KÖSE, Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP)/Grundtvig Programı Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti kapsamında İrlanda’ nın Dublin şehrinde düzenlenen, “ES-2012-333-003” referans numaralı hizmetiçi eğitim faaliyetine katılmıştır.

27 Haziran-02 Temmuz 2012 tarihleri arasında; 2012-2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı projesi kapsamında üçüncü toplantıya ev sahipliği yapılmıştır.(III. Etkinlik)

18 Haziran 2012 tarihinde; Müdür Vekili Okt. Hüseyin KAYGIN’ ın, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından düzenlenen Grundtvig 2011 Öğrenme Ortaklıkları Ara Dönem Toplantısına katılmıştır.

19-21 Nisan 2012 tarihleri arasında; Müdür Vekili Okt. Hüseyin KAYGIN İzmir’ de, Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ev sahipliğinde düzenlenen “1. Ulusal Sürekli Eğitim Kongresi” ne    katılmıştır.

30 Mart 2012-09 Mayıs 2012 tarihleri arasında; Bartın Üniversitesi, Türk Alman Dayanışma ve Entegrasyon Derneği (TANDEM), ve Konrad Adenauer Stiftung işbirliği ile ücretsiz Avrupa Birliği 56. Sertifika Programı gerçekleştirilmiştir.

27 Mart 2012-31 Mart 2012 tarihleri arasında; 2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı kapsamında BÜNSEM öğretim elemanları ve kursiyerleri Polonya’ nın Crosno şehrindeki proje etkinliklerine katılmıştır. (II. Etkinlik)

10 Aralık 2011 tarihinde, Müdür Vekili Hüseyin KAYGIN Boğaziçi Yaşam boyu Öğrenme Merkezinin ev sahipliğini yaptığı TÜSEM Konseyi Genel Kurul toplantısına katılmıştır. Üniversitemizi temsilen Türkiye Sürekli Eğitim Merkezleri (TÜSEM) Konseyine üye olunmuştur.

22-27 Kasım 2011 tarihleri arasında,  2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı kapsamında ilk hareketlilik İspanya’nın Cuenca şehrine gerçekleştirilmiştir. (I. Etkinlik)

20 Ekim 2011 tarihinde, “AB Gençlik Programları ve BÜNSEM Sonbahar Kursları Bilgilendirme Toplantısı” Üniversitemiz Konferans Salonunda yapılmıştır.

05-16 Eylül 2011 tarihleri arasında,  Müdür Vekili Okt. Hüseyin KAYGIN Hayat boyu Öğrenme Programı (LLP)/ Grundtvig Programı Hizmet içi Eğitim Faaliyeti kapsamında, İngiltere’ nin Exeter şehrinde düzenlenen “Developing Oral Fluency for Teachers of Adult Learners: A Practical Ideas Course” başlıklı Hizmetiçi Eğitim Faaliyetine katılmıştır.

06 Eylül 2011 tarihinde, “2011-1-PL1-GRU06-19350 3 Referans Numaralı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Hibe Sözleşmesi” imzalanmıştır.

14 Mayıs 2011-14 Haziran 2011 tarihleri arasında,  Yrd. Doç. Dr. Kıvanç BAKIR tarafından “Mobilya Endüstrisinde Fabrika Planlama” semineri verildi.

14 Mayıs 2011-05 Haziran 2011 tarihleri arasında “KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik” eğitimi verildi.

04-05 Mayıs 2011 tarihleri arasında,  “PCM-Proje Çevirimi Yönetimi” (Ücretsiz) eğitimi düzenlenmiştir.

03 Mayıs 2011 tarihinde, “AB Projeleri Bilgilendirme Semineri” (Ücretsiz) gerçekleştirilmiştir.

10 Ocak 2011 tarihinde, Ankara’da Başbakanlık AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından tüm programların anlatıldığı “Çoklu Bilgilendirme Toplantısı” na Müdür Vekilimiz Okutman Hüseyin KAYGIN katılmıştır.

 

GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ FAALİYETLER

-ÜDS                                                                                                       

-Genel İngilizce  

- Fitness Bayan

-Fitness Bay

-AB Projeleri Bilgilendirme Semineri                                                  

-KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi                                            

ALES Matematik

-Evlilik ve Aile Danışmanlığı

-PCM 

-Mobilya Endüstrisinde Fabrika Planlama Semineri                           

-BESYO Hazırlık Kursu

-Özel Ders (İngilizce)

-Proje Çevirimi Yönetimi Eğitimi

-Yurt Dışı Eğitim Semineri

-Genel Almanca                                                                                        

-Genel Fransızca                                                                                       

-YDS-1 (İngilizce) Hazırlık Kursu  

-Boks  

-Pratik İngilizce Konuşma                                                                       

-İşaret Dili Kursu

-İşaret Dili Semineri

-ÜDS/KPDS (Hızlandırılmış)                                                                     

-ÜDS/KPDS (Normal)                                                                                

- Erasmus+ Gençlik Projeleri Seminer                                              

-YDS-1 (İngilizce) Hazırlık Kursu

-Auto CAD

-A1/Elementary-Genel İngilizce

-Oracle ve Java EE Teknolojileri Semineri                                           

-A2/Pre-İntermediate-Genel İngilizce  

-CAD I                                                                                                  

-İngilizce Konuşma Kursu

-3D MAX                                                                                             

-Web Tasarım  

-Temel İngilizce I

-Temel İngilizce II  

-KPDS

-ALES Matematik 

-Erasmus İngilizce Konuşma Kursu

-Erasmus İngilizce Konuşma Kursu

-Avrupa Birliği 56. Sertifika programı

-İngilizce Konuşma

-İngilizce

-Bologna Süreci Eğitim Semineri

- Türkçe Çeviri