DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  • Kurs Ücretlerinin tamamı peşin olarak yatıralabileceği gibi 3 (üç) eşit taksit şeklinde de yatırılabilir. Ancak ilk taksit kayıt sırasında yatırılacaktır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Kurs eğitmeninden  (hastalık, idari izin, v.b) veya derslik sıkıntısından kaynaklı nedenlerden dolayı yapılamayan veya eksik kalan ders saatleri telafi dersleri ile karşılanacaktır.
  • Kurslar en az 10 kişilik talep olması halinde açılacaktır.

KATILIM KOŞULLARI

Kursiyer, kurs başladıktan sonra herhangi bir sebeple kursa devam edemeyecek olsa dahi kurs ücretinin tamamını ödemek zorundadır. Kurs başlangıcının iki hafta sonuna kadar kursiyer hakkını başka birine devredebilir. Kursa devam edilmeyen gün ve saatler için kurs ücreti iadesi yapılmaz.

EĞİTİMDEN AYRILMA ŞARTLARI

Katılımcı ancak tayin, raporlu hastalık (kurs süresinin üçte ikisini kasayan) gibi şartlardan dolayı kursu bırakabilir. Mazaretsiz bırakanlar kalan ödemeyi de yapmak zorundadırlar. Aksi halde, diğer adaylar için de eğitimin sağlığı ve devamı riske girecektir.

Kurs takviminde mücbir nedenlerle yapılan gün-saat-derslik değişikliklerinden Merkezimizin sorumluluğu bulunmamaktadır. Değişiklikler meydana geldiğinde kurs veya eğitim gününden en geç 2 (iki) gün önce değişiklik ile ilgili katılımcılara bildirmiş oldukları iletişim kanalları yoluyla bilgi verilecektir.